Eskişehir İl Halk Kütüphanesi
 
BAĞLANTILAR

 
 




GEZİCİ KÜTÜPHANE GÜZERGAHI MAYIS

                                                      GEZİCİ KÜTÜPHANE GÜZERGAHI MAYIS
1. BÖLGE (ODUNPAZARI)   
Battalgazi Ortaokulu2393783  01/ 15  /29 Mayıs 201709:00 - 10:20
Havacılar İlkokulu2393801  01/ 15 / 29 Mayıs 201710:30 - 13:30
23 Nisan İlkokulu( Süleyman Havva Kamışlı ilkokulu ile aynı binadalar)2393789  01/ 15/ 29 Mayıs 201714:00-16:45

2. BÖLGE (ODUNPAZARI)
   

Vali Münir Raif Güney İlkokulu
2393791  02/ 16/ 30 Mayıs 201709.00 - 11:00
Mehmet Gedik Ortaokulu2393781  02/ 16/ 30 Mayıs 201711:15 - 12:30
Plevne Özel İdare Ortaokulu2192300  02/ 16/ 30 Mayıs 201713:30 - 14:30
Nasrettin Hoca İlkokulu2190690  02/ 16/ 30 Mayıs 201715:00 -16:30

3. BÖLGE (ODUNPAZARI)
   

Mehmet Ali Yasin İlkokulu
2375784  03/ 17/ 31 Mayıs 201708:20-10:10
Mareşal Fevziçakmak İlkokulu2503586  03/ 17/ 31 Mayıs 201710:20 - 12:00
Orgeneral Halil Sözer Ortaokulu2303103  03/ 17/ 31 Mayıs 201713:30-15:00
Sami Sipahi Ortaokulu2375672  03/ 17/ 31 Mayıs 201715:30-16:40

4. BÖLGE (TEPEBAŞI)
   

Ali Rıza Efendi İlkokulu
3233572  04/ 18 Mayıs 201708:20 - 10:10
Arif Nihat Asya Ortaokulu3212505  04/ 18 Mayıs 201710:30- 11:15
İsmetpaşa İlkokulu3222012  04/ 18 Mayıs 201712:30- 16:30

5. BÖLGE (TEPEBAŞI)
   

Cemalettin Sarar Ortaokulu
3224546  05/ 19 Mayıs 201709:00 - 10:20
Mimar Sinan Ortaokulu3222014  05/ 19 Mayıs 201710:40-12:00
Ahmet Olcay İlkokulu3201398  05/ 19 Mayıs 201713:00-14:20
Sinan Alağaç Ortaokulu3201637  05/ 19 Mayıs 201714:40-16:00
TEI Alpaslan İlkokulu   05/ 19 Mayıs 201716:15-17:00

6. BÖLGE (TEPEBAŞI)
   

Cahit Kural İlkokulu
3352665  08/ 22 Mayıs 201709.00 - 11:00
Ticaret Odası Ortaokulu3151837  08/ 22 Mayıs 201711:10-12:30
Avukat Mail Büyükerman İlkokulu3351625  08/ 22 Mayıs 201713:00-15:00

7. BÖLGE (TEPEBAŞI)
   

75.Yıl Özel İdare İlkokulu
3404656  09/ 23 Mayıs 201709.00 - 10:50
Cevat Ünügür İlkokulu3402021  09/ 23 Mayıs 201711:00 - 12:30
Ahmet Yesevi İşitme Engelliler İlkokulu3401919  09/ 23 Mayıs 201713:00-13:40
Fahri Günay Ortaokulu3402323  09/ 23 Mayıs 201714:10-16:20

8. BÖLGE (TEPEBAŞI)
   

Barbaros İlkokulu
3352668  10/ 24 Mayıs 201709:00-10:10
Şehit Teğmen Subutay Alkan Ortaokulu3350075  10/ 24 Mayıs 201710:20-12:00
Kardeşler Ortaokulu3201119  10/ 24 Mayıs 201713:00-15:00
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu3352667  10/ 24 Mayıs 201715:20-16:30

9. BÖLGE (TEPEBAŞI)
   

Muttalip Atatürk İlköğretim Okulu
3380033  11/ 25 Mayıs 201708:50 - 10:50
Yrb Mehmet Yaşar Gülle İlkokulu3352677  11/ 25 Mayıs 201711: 10 - 12:30
TOKİ Şehit İkram Cirit Anadolu Lisesi3140222  11/ 25 Mayıs 201713:30 - 15:00
TOKİ Şehit Emre Bolat İlkokulu3140360  11/ 25 Mayıs 201715:30-16:30

10.BÖLGE (ODUNPAZARI)(Sultandere)
   

Erdal Abacı İlkokulu
2375676  12/ 26 Mayıs 201709.00 - 10:50
Metin Sönmez İlkokulu2180251  12/ 26 Mayıs 201711: 00- 12:20
Hacı Feride Koruyucu İlkokulu2181414  12/ 26 Mayıs 201713:30-15:00
Şehit Fazıl Yıldırım Anadolu Lisesi2182216  12/ 26 Mayıs 201715:10-16:30

   
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    










Sesli Kİtap
E-Kitap

HavaDurumu-BugünHavaDurumu-YarınHavaDurumu-3.GünHavaDurumu-4.Gün
 


Facebook -  Twitter'da Biz

Mesai Gün ve Saatleri
 
 
 
 Pazartesi - Cuma:08:30/19:00
 Cumartesi:10:00/19:00
 
İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 621 kez gösterilmiştir.