Eskişehir İl Halk Kütüphanesi
 
BAĞLANTILAR

 
 




ARALIK AYI GEZİCİ KÜTÜPHANE GÜZERGAHI

OKULUN ADITELEFON NOTARİHHİZMET SAATLERİ
1. BÖLGE (ODUNPAZARI)
Battalgazi Ortaokulu239378311.12.2017/25.12.20179:00 - 10:30
Cengiz Topel İlkokulu239379811.12.2017/25.12.201711:00-13:00
Süleyman Havva Kamışlı ilkokulu239378911.12.2017/25.12.201713:20-16:30
23 Nisan İlkokulu239378911.12.2017/25.12.2017
2. BÖLGE (ODUNPAZARI)
Plevne Özel İdare Ortaokulu219230012.12.2017/26.12.20179:25-10:30
Nasrettin Hoca İlkokulu219069012.12.2017/26.12.201710:50-12:50
Vali Münir Raif Güney İlkokulu239379112.12.2017/26.12.201713:10:-15:00
Mehmet Gedik Ortaokulu239378112.12.2017/26.12.201715:15-17:00
3. BÖLGE (ODUNPAZARI)
Şehit Yalçın Baykuş Ortaokulu245186013.12.2017/27.12.20179:00-10:30
Zübeyde Hanım İlkokulu250050913.12.2017/27.12.201711:00-13:00
Hasan Polatkan Ortaokulu219000813.12.2017/27.12.201713-20-15:50
Ahmet Hamdi Bayraktar İlkokulu219000813.12.2017/27.12.2017
4. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Muttalip Atatürk İlköğretim Okulu338003314.12.2017/28.12.20179:00 - 10:30
İsmetpaşa İlkokulu322201214.12.2017/28.12.201711:00-13:00
Ali Rıza Efendi İlkokulu322206614.12.2017/28.12.201713:00-15-40
Arif Nihat Asya Ortaokulu321250514.12.2017/28.12.2017
5. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Mimar Sinan Ortaokulu32220141.12.2017/15.12.2017/29.12.20179:00-10:40
Ziya Gökalp İlkokulu32220611.12.2017/15.12.2017/29.12.201711:00-12:30
Avukat Şahap Demirer İlkokulu32220151.12.2017/15.12.2017/29.12.201712:40-14:00
Sinan Alağaç Ortaokulu32016371.12.2017/15.12.2017/29.12.201714:00-15:30
6. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Avukat Mail Büyükerman İlkokulu33516254.12.2017/18.12.2079:00-11:00
Ticaret Odası Ortaokulu31518374.12.2017/18.12.20711:10-12:30
Cahit Kural İlkokulu33526654.12.2017/18.12.20712:40-15:00
Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu32066554.12.2017/18.12.20715:00-17:10
7. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Cevat Ünügür İlkokulu34020215.12.2017/19.12.20179:20-10:50
75.Yıl Özel İdare İlkokulu34046565.12.2017/19.12.201711:00-12:30
Fahri Günay Ortaokulu34023235.12.2017/19.12.201712:40-14:50
Reşat Benli İlkokulu32444145.12.2017/19.12.201715:00-17:10
8. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Şehit Teğmen Subutay Alkan Ortaokulu33500756.12.2017/20.12.20179:20-10:50
Ahmet Olcay İlkokulu32011196.12.2017/20.12.201711:00-12:30
Barbaros İlkokulu33526686.12.2017/20.12.201713:00-14:50
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu33526676.12.2017/20.12.201715:00-17:00
9. BÖLGE (TEPEBAŞI)
TOKİ Şehit Emre Bolat İlkokulu31403607.12.2017/21.12.20179:00-10:50
Yrb Mehmet Yaşar Gülle İlköğretim Okulu33526777.12.2017/21.12.201711:15-13-00
Kardeşler Ortaokulu32011197.12.2017/21.12.201713:20-15:40
10.BÖLGE (ODUNPAZARI)(Sultandere)
Hacı Feride Koruyucu İlkokulu21814148.12.2017/22.12.20179:30-10:50
Metin Sönmez İlkokulu21802518.12.2017/22.12.201711:00-12:30
Erdal Abacı İlkokulu23756768.12.2017/22.12.201713:00-14:50
Hızırbey İmamhatip Ortaokulu230 01 408.12.2017/22.12.201715:00-16:45
 
  
    
    
    
    
   
    
    
    
    
    
    
    
    
    
   
    
    
    
    
   
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
   


Sesli Kİtap
E-Kitap

HavaDurumu-BugünHavaDurumu-YarınHavaDurumu-3.GünHavaDurumu-4.Gün
 


Facebook -  Twitter'da Biz

Mesai Gün ve Saatleri
 
 
 
 Pazartesi - Cuma:08:30/20:00
 Cumartesi:10:00/20:00
 
İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 255 kez gösterilmiştir.