Eskişehir İl Halk Kütüphanesi
 
BAĞLANTILAR

 
 




OCAK AYI GEZİCİ KÜTÜPHANE GÜZERGAHI

GEZİCİ KÜTÜPHANE GÜZERGAHLARI 2017-2018
OKULUN ADITELEFON NOTARİHHİZMET SAATLERİ
1. BÖLGE (ODUNPAZARI)
Battalgazi Ortaokulu239378308.01.2018/22.01.20189:00 - 10:30
Cengiz Topel İlkokulu239379808.01.2018/22.01.201811:00-13:00
Süleyman Havva Kamışlı ilkokulu239378908.01.2018/22.01.201813:20-16:30
23 Nisan İlkokulu239378908.01.2018/22.01.2018
2. BÖLGE (ODUNPAZARI)
Plevne Özel İdare Ortaokulu219230009.01.2018/23.01.20189:25-10:30
Nasrettin Hoca İlkokulu219069009.01.2018/23.01.201810:50-12:50
Vali Münir Raif Güney İlkokulu239379109.01.2018/23.01.201813:10:-15:00
Mehmet Gedik Ortaokulu239378109.01.2018/23.01.201815:15-17:00
3. BÖLGE (ODUNPAZARI)
Şehit Yalçın Baykuş Ortaokulu245186010.01.2018/24.01.20189:00-10:30
Zübeyde Hanım İlkokulu250050910.01.2018/24.01.201811:00-13:00
Hasan Polatkan Ortaokulu219000810.01.2018/24.01.201813-20-15:50
Ahmet Hamdi Bayraktar İlkokulu219000810.01.2018/24.01.2018
4. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Muttalip Atatürk İlköğretim Okulu338003311.01.2018/25.01.20189:00 - 10:30
İsmetpaşa İlkokulu322201211.01.2018/25.01.201811:00-13:00
Ali Rıza Efendi İlkokulu322206611.01.2018/25.01.201813:00-15-40
Arif Nihat Asya Ortaokulu321250511.01.2018/25.01.2018
5. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Mimar Sinan Ortaokulu322201412.01.2018/26.01.20189:00-10:40
Ziya Gökalp İlkokulu322206112.01.2018/26.01.201811:00-12:30
Avukat Şahap Demirer İlkokulu322201512.01.2018/26.01.201812:40-14:00
Sinan Alağaç Ortaokulu320163712.01.2018/26.01.201814:00-15:30
6. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Avukat Mail Büyükerman İlkokulu335162501.01.2018/15.01.2018/29.01.20189:00-11:00
Ticaret Odası Ortaokulu315183701.01.2018/15.01.2018/29.01.201811:10-12:30
Cahit Kural İlkokulu335266501.01.2018/15.01.2018/29.01.201812:40-15:00
Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu320665501.01.2018/15.01.2018/29.01.201815:00-17:10
7. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Cevat Ünügür İlkokulu340202102.01.2018/16.01.2018/30.01.20189:20-10:50
75.Yıl Özel İdare İlkokulu340465602.01.2018/16.01.2018/30.01.201811:00-12:30
Fahri Günay Ortaokulu340232302.01.2018/16.01.2018/30.01.201812:40-14:50
Reşat Benli İlkokulu324441402.01.2018/16.01.2018/30.01.201815:00-17:10
8. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Şehit Teğmen Subutay Alkan Ortaokulu335007503.01.2018/17.01.2018/31.01.20189:20-10:50
Ahmet Olcay İlkokulu320111903.01.2018/17.01.2018/31.01.201811:00-12:30
Barbaros İlkokulu335266803.01.2018/17.01.2018/31.01.201813:00-14:50
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu335266703.01.2018/17.01.2018/31.01.201815:00-17:00
9. BÖLGE (TEPEBAŞI)
TOKİ Şehit Emre Bolat İlkokulu314036004.01.2018/18.01.20189:00-10:50
Yrb Mehmet Yaşar Gülle İlköğretim Okulu335267704.01.2018/18.01.201811:15-13-00
Kardeşler Ortaokulu320111904.01.2018/18.01.201813:20-15:40
10.BÖLGE (ODUNPAZARI)(Sultandere)
Hacı Feride Koruyucu İlkokulu218141405.01.2018/19.01.20189:30-10:50
Metin Sönmez İlkokulu218025105.01.2018/19.01.201811:00-12:30
Erdal Abacı İlkokulu237567605.01.2018/19.01.201813:00-14:50
Hızırbey İmamhatip Ortaokulu230 01 4005.01.2018/19.01.201815:00-16:45


Sesli Kİtap
E-Kitap

HavaDurumu-BugünHavaDurumu-YarınHavaDurumu-3.GünHavaDurumu-4.Gün
 


Facebook -  Twitter'da Biz

Mesai Gün ve Saatleri
 
 
 
 Pazartesi - Cuma:08:30/20:00
 Cumartesi:10:00/20:00
 
İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 86 kez gösterilmiştir.