Eskişehir İl Halk Kütüphanesi
 
BAĞLANTILAR

 
 




NİSAN AYI GEZİCİ GÜZERGAHI

GEZİCİ KÜTÜPHANE GÜZERGAHLARI MART2018
OKULUN ADITELEFON NOTARİHHİZMET SAATLERİ
1. BÖLGE (ODUNPAZARI)
Battalgazi Ortaokulu239378302.04.2018/16.04.20189:00 - 10:30
Cengiz Topel İlkokulu239379802.04.2018/16.04.201811:00-13:00
Süleyman Havva Kamışlı ilkokulu239378902.04.2018/16.04.201813:20-16:30
23 Nisan İlkokulu239378902.04.2018/16.04.2018
2. BÖLGE (ODUNPAZARI)
Plevne Özel İdare Ortaokulu219230003.04.2018/17.04.20189:25-10:30
Nasrettin Hoca İlkokulu219069003.04.2018/17.04.201810:50-12:50
Vali Münir Raif Güney İlkokulu23937903.04.2018/17.04.201813:10:-15:00
Mehmet Gedik Ortaokulu239378103.04.2018/17.04.201815:15-17:00
3. BÖLGE (ODUNPAZARI)
Şehit Yalçın Baykuş Ortaokulu245186004.04.2018/18.04.20189:00-10:30
Zübeyde Hanım İlkokulu250050904.04.2018/18.04.201811:00-13:00
Hasan Polatkan Ortaokulu219000804.04.2018/18.04.201813-20-15:50
Ahmet Hamdi Bayraktar İlkokulu219000804.04.2018/18.04.2018
4. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Muttalip Atatürk İlköğretim Okulu338003305.04.2018/19.04.20189:00 - 10:30
İsmetpaşa İlkokulu322201205.04.2018/19.04.201811:00-13:00
Ali Rıza Efendi İlkokulu322206605.04.2018/19.04.201813:00-15-40
Arif Nihat Asya Ortaokulu321250505.04.2018/19.04.2018
5. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Mimar Sinan Ortaokulu322201406.04.2018/20.04.20189:00-10:40
Ziya Gökalp İlkokulu322206106.04.2018/20.04.201811:00-12:30
Avukat Şahap Demirer İlkokulu322201506.04.2018/20.04.201812:40-14:00
Sinan Alağaç Ortaokulu320163706.04.2018/20.04.201814:00-15:30
6. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Avukat Mail Büyükerman İlkokulu335162509.04.2018/23.04.20189:00-11:00
Ticaret Odası Ortaokulu315183709.04.2018/23.04.201811:10-12:30
Cahit Kural İlkokulu335266509.04.2018/23.04.201812:40-15:00
Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu320665509.04.2018/23.04.201815:00-17:10
7. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Cevat Ünügür İlkokulu340202110.04.2018/24.04.20189:20-10:50
75.Yıl Özel İdare İlkokulu340465610.04.2018/24.04.201811:00-12:30
Fahri Günay Ortaokulu340232310.04.2018/24.04.201812:40-14:50
Reşat Benli İlkokulu324441410.04.2018/24.04.201815:00-17:10
8. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Şehit Teğmen Subutay Alkan Ortaokulu335007511.04.2018/25.04.20189:20-10:50
Ahmet Olcay İlkokulu320111911.04.2018/25.04.201811:00-12:30
Barbaros İlkokulu335266811.04.2018/25.04.201813:00-14:50
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu335266711.04.2018/25.04.201815:00-17:00
9. BÖLGE (TEPEBAŞI)
TOKİ Şehit Emre Bolat İlkokulu314036012.04.2018/26.04.20189:00-10:50
Yrb Mehmet Yaşar Gülle İlköğretim Okulu335267712.04.2018/26.04.201811:15-13-00
Kardeşler Ortaokulu320111912.04.2018/26.04.201813:20-15:40
10.BÖLGE (ODUNPAZARI)(Sultandere)
Hacı Feride Koruyucu İlkokulu218141413.04.2018/27.04.20189:30-10:50
Metin Sönmez İlkokulu218025113.04.2018/27.04.201811:00-12:30
Erdal Abacı İlkokulu237567613.04.2018/27.04.201813:00-14:50
Hızırbey İmamhatip Ortaokulu230 01 4013.04.2018/27.04.201815:00-16:45



Sesli Kİtap
E-Kitap

HavaDurumu-BugünHavaDurumu-YarınHavaDurumu-3.GünHavaDurumu-4.Gün
 


Facebook -  Twitter'da Biz

Mesai Gün ve Saatleri
 
 
 
 Pazartesi - Cuma:08:30/20:00
 Cumartesi:10:00/20:00
 
İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 310 kez gösterilmiştir.