Eskişehir İl Halk Kütüphanesi
 
BAĞLANTILAR

 
 




ŞUBAT AYI GEZİCİ GÜZERGAHI

GEZİCİ KÜTÜPHANE GÜZERGAHLARI ŞUBAT 2018
OKULUN ADITELEFON NOTARİHHİZMET SAATLERİ
1. BÖLGE (ODUNPAZARI)
Battalgazi Ortaokulu239378305.02.2018/19.02.20189:00 - 10:30
Cengiz Topel İlkokulu239379805.02.2018/19.02.201811:00-13:00
Süleyman Havva Kamışlı ilkokulu239378905.02.2018/19.02.201813:20-16:30
23 Nisan İlkokulu239378905.02.2018/19.02.2018
2. BÖLGE (ODUNPAZARI)
Plevne Özel İdare Ortaokulu219230006.02.2018/20.02.20189:25-10:30
Nasrettin Hoca İlkokulu219069006.02.2018/20.02.201810:50-12:50
Vali Münir Raif Güney İlkokulu239379106.02.2018/20.02.201813:10:-15:00
Mehmet Gedik Ortaokulu239378106.02.2018/20.02.201815:15-17:00
3. BÖLGE (ODUNPAZARI)
Şehit Yalçın Baykuş Ortaokulu245186007.02.2018/21.02.20189:00-10:30
Zübeyde Hanım İlkokulu250050907.02.2018/21.02.201811:00-13:00
Hasan Polatkan Ortaokulu219000807.02.2018/21.02.201813-20-15:50
Ahmet Hamdi Bayraktar İlkokulu219000807.02.2018/21.02.2018
4. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Muttalip Atatürk İlköğretim Okulu338003308.02.2018/22.02.20189:00 - 10:30
İsmetpaşa İlkokulu322201208.02.2018/22.02.201811:00-13:00
Ali Rıza Efendi İlkokulu322206608.02.2018/22.02.201813:00-15-40
Arif Nihat Asya Ortaokulu321250508.02.2018/22.02.2018
5. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Mimar Sinan Ortaokulu32220149.02.2018/23.02.20189:00-10:40
Ziya Gökalp İlkokulu32220619.02.2018/23.02.201811:00-12:30
Avukat Şahap Demirer İlkokulu32220159.02.2018/23.02.201812:40-14:00
Sinan Alağaç Ortaokulu32016379.02.2018/23.02.201814:00-15:30
6. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Avukat Mail Büyükerman İlkokulu335162512.02.2018/26.02.20189:00-11:00
Ticaret Odası Ortaokulu315183712.02.2018/26.02.201811:10-12:30
Cahit Kural İlkokulu335266512.02.2018/26.02.201812:40-15:00
Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu320665512.02.2018/26.02.201815:00-17:10
7. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Cevat Ünügür İlkokulu340202113.02.2018/27.02.20189:20-10:50
75.Yıl Özel İdare İlkokulu340465613.02.2018/27.02.201811:00-12:30
Fahri Günay Ortaokulu340232313.02.2018/27.02.201812:40-14:50
Reşat Benli İlkokulu324441413.02.2018/27.02.201815:00-17:10
8. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Şehit Teğmen Subutay Alkan Ortaokulu335007514.02.2018/28.02.20189:20-10:50
Ahmet Olcay İlkokulu320111914.02.2018/28.02.201811:00-12:30
Barbaros İlkokulu335266814.02.2018/28.02.201813:00-14:50
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu335266714.02.2018/28.02.201815:00-17:00
9. BÖLGE (TEPEBAŞI)
TOKİ Şehit Emre Bolat İlkokulu314036015.02.2018/01.03.20189:00-10:50
Yrb Mehmet Yaşar Gülle İlköğretim Okulu335267715.02.2018/01.03.201811:15-13-00
Kardeşler Ortaokulu320111915.02.2018/01.03.201813:20-15:40
10.BÖLGE (ODUNPAZARI)(Sultandere)
Hacı Feride Koruyucu İlkokulu218141416.02.2018/02.03.20189:30-10:50
Metin Sönmez İlkokulu218025116.02.2018/02.03.201811:00-12:30
Erdal Abacı İlkokulu237567616.02.2018/02.03.201813:00-14:50
Hızırbey İmamhatip Ortaokulu230 01 4016.02.2018/02.03.201815:00-16:45



Sesli Kİtap
E-Kitap

HavaDurumu-BugünHavaDurumu-YarınHavaDurumu-3.GünHavaDurumu-4.Gün
 


Facebook -  Twitter'da Biz

Mesai Gün ve Saatleri
 
 
 
 Pazartesi - Cuma:08:30/20:00
 Cumartesi:10:00/20:00
 
İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 86 kez gösterilmiştir.