Eskişehir İl Halk Kütüphanesi
 
BAĞLANTILAR

 
 




MAYIS AYI GEZİCİ GÜZERGAHI

GEZİCİ KÜTÜPHANE GÜZERGAHLARI MAYIS 2018
OKULUN ADITELEFON NOTARİHHİZMET SAATLERİ
1. BÖLGE (ODUNPAZARI)
Battalgazi Ortaokulu239378330.04.2018/14.05.2018/28.05.20189:00 - 10:30
Cengiz Topel İlkokulu239379830.04.2018/14.05.2018/28.05.201811:00-13:00
Süleyman Havva Kamışlı ilkokulu239378930.04.2018/14.05.2018/28.05.201813:20-16:30
23 Nisan İlkokulu239378930.04.2018/14.05.2018/28.05.2018
2. BÖLGE (ODUNPAZARI)
Plevne Özel İdare Ortaokulu219230015.05.2018/29.05.20189:25-10:30
Nasrettin Hoca İlkokulu219069015.05.2018/29.05.201810:50-12:50
Vali Münir Raif Güney İlkokulu23937915.05.2018/29.05.201813:10:-15:00
Mehmet Gedik Ortaokulu239378115.05.2018/29.05.201815:15-17:00
3. BÖLGE (ODUNPAZARI)
Şehit Yalçın Baykuş Ortaokulu245186002.05.2018/16.05.2018/30.05.20189:00-10:30
Zübeyde Hanım İlkokulu250050902.05.2018/16.05.2018/30.05.201811:00-13:00
Hasan Polatkan Ortaokulu219000802.05.2018/16.05.2018/30.05.201813-20-15:50
Ahmet Hamdi Bayraktar İlkokulu219000802.05.2018/16.05.2018/30.05.2018
4. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Muttalip Atatürk İlköğretim Okulu338003303.05.2018/17.05.2018/31.05.20189:00 - 10:30
İsmetpaşa İlkokulu322201203.05.2018/17.05.2018/31.05.201811:00-13:00
Ali Rıza Efendi İlkokulu322206603.05.2018/17.05.2018/31.05.201813:00-15-40
Arif Nihat Asya Ortaokulu321250503.05.2018/17.05.2018/31.05.2018
5. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Mimar Sinan Ortaokulu322201404.05.2018/18.05.20189:00-10:40
Ziya Gökalp İlkokulu322206104.05.2018/18.05.201811:00-12:30
Avukat Şahap Demirer İlkokulu322201504.05.2018/18.05.201812:40-14:00
Sinan Alağaç Ortaokulu320163704.05.2018/18.05.201814:00-15:30
6. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Avukat Mail Büyükerman İlkokulu335162507.05.2018/21.05.20189:00-11:00
Ticaret Odası Ortaokulu315183707.05.2018/21.05.201811:10-12:30
Cahit Kural İlkokulu335266507.05.2018/21.05.201812:40-15:00
Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu320665507.05.2018/21.05.201815:00-17:10
7. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Cevat Ünügür İlkokulu340202108.05.2018/22.05.20189:20-10:50
75.Yıl Özel İdare İlkokulu340465608.05.2018/22.05.201811:00-12:30
Fahri Günay Ortaokulu340232308.05.2018/22.05.201812:40-14:50
Reşat Benli İlkokulu324441408.05.2018/22.05.201815:00-17:10
8. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Şehit Teğmen Subutay Alkan Ortaokulu335007509.05.2018/23.05.20189:20-10:50
Ahmet Olcay İlkokulu320111909.05.2018/23.05.201811:00-12:30
Barbaros İlkokulu335266809.05.2018/23.05.201813:00-14:50
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu335266709.05.2018/23.05.201815:00-17:00
9. BÖLGE (TEPEBAŞI)
TOKİ Şehit Emre Bolat İlkokulu314036010.05.2018/24.05.20189:00-10:50
Yrb Mehmet Yaşar Gülle İlköğretim Okulu335267710.05.2018/24.05.201811:15-13-00
Kardeşler Ortaokulu320111910.05.2018/24.05.201813:20-15:40
10.BÖLGE (ODUNPAZARI)(Sultandere)
Hacı Feride Koruyucu İlkokulu218141411.05.2018/25.05.20189:30-10:50
Metin Sönmez İlkokulu218025111.05.2018/25.05.201811:00-12:30
Erdal Abacı İlkokulu237567611.05.2018/25.05.201813:00-14:50
Hızırbey İmamhatip Ortaokulu230 01 4011.05.2018/25.05.201815:00-16:45



Sesli Kİtap
E-Kitap

HavaDurumu-BugünHavaDurumu-YarınHavaDurumu-3.GünHavaDurumu-4.Gün
 


Facebook -  Twitter'da Biz

Mesai Gün ve Saatleri
 
 
 
 Pazartesi - Cuma:08:30/20:00
 Cumartesi:10:00/20:00
 
İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 459 kez gösterilmiştir.