Eskişehir İl Halk Kütüphanesi
 
BAĞLANTILAR

 
 




MART AYI GEZİCİ KÜTÜPHANE GÜZERGAHLARI

OKULUN ADITELEFON NOTARİHHİZMET SAATLERİ
1. BÖLGE (ODUNPAZARI)
Battalgazi Ortaokulu239378304.03.2019/18.03.20199:00 - 10:30
Cengiz Topel İlkokulu239379804.03.2019/18.03.201911:00-13:00
23 Nisan İlkokulu239378904.03.2019/18.03.201913:30-16:30
2. BÖLGE (ODUNPAZARI)
Plevne Özel İdare Ortaokulu219230005.03.2019/19.03.20199:25-10:30
Şehit Onur İlkhan İlkokulu219131905.03.2019/19.03.201910:50-12:50
Vali Münir Raif Güney İlkokulu239379105.03.2019/19.03.201913:10:-15:00
Mehmet Gedik Ortaokulu239378105.03.2019/19.03.201915:15-17:00
3. BÖLGE (ODUNPAZARI)
Şehit Yalçın Baykuş Ortaokulu245186006.03.2019/20.03.20199:00-10:30
Zübeyde Hanım İlkokulu250050906.03.2019/20.03.201911:00-13:00
Hasan Polatkan Ortaokulu219000806.03.2019/20.03.201913-20-15:50
Ahmet Hamdi Bayraktar İlkokulu219000806.03.2019/20.03.2019
4. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Muttalip Atatürk İlköğretim Okulu338003307.03.2019/21.03.20199:00 - 10:30
İsmetpaşa İlkokulu322201207.03.2019/21.03.201911:00-13:00
Ali Rıza Efendi İlkokulu322206607.03.2019/21.03.201913:00-15-40
Arif Nihat Asya Ortaokulu321250507.03.2019/21.03.2019
5. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Sinan Alağaç Ortaokulu32016378.03.2019/22.03.20199:00-10:40
Ziya Gökalp İlkokulu32220618.03.2019/22.03.201911:00-12:30
Avukat Şahap Demirer İlkokulu32220158.03.2019/22.03.201912:40-14:00
Mimar Sinan Ortaokulu32220148.03.2019/22.03.201914:00-15:30
6. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Avukat Mail Büyükerman İlkokulu335162511.03.2019/25.03.20199:00-11:00
Ticaret Odası Ortaokulu315183711.03.2019/25.03.201911:10-12:30
Cahit Kural İlkokulu335266511.03.2019/25.03.201912:40-15:00
Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu320665511.03.2019/25.03.201915:00-17:10
7. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Cevat Ünügür İlkokulu340202112.03.2019/26.03.20199:00-10:50
75.Yıl Özel İdare İlkokulu340465612.03.2019/26.03.201911:00-12:30
Fahri Günay Ortaokulu340232312.03.2019/26.03.201912:40-14:50
Reşat Benli İlkokulu324441412.03.2019/26.03.201915:00-17:10
8. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Şehit Teğmen Subutay Alkan Ortaokulu335007513.03.2019/27.03.20199:00-10:50
Ahmet Olcay İlkokulu320111913.03.2019/27.03.201911:00-12:30
Barbaros İlkokulu335266813.03.2019/27.03.201913:00-14:50
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu335266713.03.2019/27.03.201915:00-17:00
9. BÖLGE (TEPEBAŞI)
TOKİ Şehit Emre Bolat İlkokulu314036014.03.2019/28.03.20199:00-10:50
Yrb Mehmet Yaşar Gülle İlköğretim Okulu335267714.03.2019/28.03.201911:15-13-00
Kardeşler Ortaokulu320111914.03.2019/28.03.201913:20-15:40
10.BÖLGE (ODUNPAZARI)(Sultandere)
Hacı Feride Koruyucu İlkokulu218141415.03.2019/29.03.20199:30-10:50
Metin Sönmez İlkokulu218025115.03.2019/29.03.201911:00-12:30
Hızırbey İmamhatip Ortaokulu230 01 4015.03.2019/29.03.201913:00-16:30


Sesli Kİtap
E-Kitap

HavaDurumu-BugünHavaDurumu-YarınHavaDurumu-3.GünHavaDurumu-4.Gün
 


Facebook -  Twitter'da Biz

Mesai Gün ve Saatleri
 
 
 
 Pazartesi - Cuma:08:30/20:00
 Cumartesi:10:00/20:00
 
İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 89 kez gösterilmiştir.