Eskişehir İl Halk Kütüphanesi
 
BAĞLANTILAR

 
 




NİSAN AYI GEZİCİ KÜTÜPHANE GÜZERGAHI

GEZİCİ KÜTÜPHANE GÜZERGAHLARI 2019
OKULUN ADITELEFON NOTARİHHİZMET SAATLERİ
1. BÖLGE (ODUNPAZARI)
Battalgazi Ortaokulu239378301.04.2019/15.04.2019/29.04.20199:00 - 10:30
Cengiz Topel İlkokulu239379801.04.2019/15.04.2019/29.04.201911:00-13:00
23 Nisan İlkokulu239378901.04.2019/15.04.2019/29.04.201913:30-16:30
2. BÖLGE (ODUNPAZARI)
Plevne Özel İdare Ortaokulu219230002.04.2019/16.04.2019/30.04.20199:25-10:30
Şehit Onur İlkhan İlkokulu219131902.04.2019/16.04.2019/30.04.201910:50-12:50
Vali Münir Raif Güney İlkokulu239379102.04.2019/16.04.2019/30.04.201913:10:-15:00
Mehmet Gedik Ortaokulu239378102.04.2019/16.04.2019/30.04.201915:15-17:00
3. BÖLGE (ODUNPAZARI)
Şehit Yalçın Baykuş Ortaokulu245186003.04.2019/17.04.20199:00-10:30
Zübeyde Hanım İlkokulu250050903.04.2019/17.04.201911:00-13:00
Hasan Polatkan Ortaokulu219000803.04.2019/17.04.201913-20-15:50
Ahmet Hamdi Bayraktar İlkokulu219000803.04.2019/17.04.2019
4. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Muttalip Atatürk İlköğretim Okulu338003304.04.2019/18.04.20199:00 - 10:30
İsmetpaşa İlkokulu322201204.04.2019/18.04.201911:00-13:00
Ali Rıza Efendi İlkokulu322206604.04.2019/18.04.201913:00-15-40
Arif Nihat Asya Ortaokulu321250504.04.2019/18.04.2019
5. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Sinan Alağaç Ortaokulu320163705.04.2019/19.04.20199:00-10:40
Ziya Gökalp İlkokulu322206105.04.2019/19.04.201911:00-12:30
Avukat Şahap Demirer İlkokulu322201505.04.2019/19.04.201912:40-14:00
Mimar Sinan Ortaokulu322201405.04.2019/19.04.201914:00-15:30
6. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Avukat Mail Büyükerman İlkokulu335162508.04.2019/22.04.20199:00-11:00
Ticaret Odası Ortaokulu315183708.04.2019/22.04.201911:10-12:30
Cahit Kural İlkokulu335266508.04.2019/22.04.201912:40-15:00
Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu320665508.04.2019/22.04.201915:00-17:10
7. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Cevat Ünügür İlkokulu340202109.04.2019/23.04.20199:00-10:50
75.Yıl Özel İdare İlkokulu340465609.04.2019/23.04.201911:00-12:30
Fahri Günay Ortaokulu340232309.04.2019/23.04.201912:40-14:50
Reşat Benli İlkokulu324441409.04.2019/23.04.201915:00-17:10
8. BÖLGE (TEPEBAŞI)
Şehit Teğmen Subutay Alkan Ortaokulu335007510.04.2019/24.04.20199:00-10:50
Ahmet Olcay İlkokulu320111910.04.2019/24.04.201911:00-12:30
Barbaros İlkokulu335266810.04.2019/24.04.201913:00-14:50
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu335266710.04.2019/24.04.201915:00-17:00
9. BÖLGE (TEPEBAŞI)
TOKİ Şehit Emre Bolat İlkokulu314036011.04.2019/25.04.20199:00-10:50
Yrb Mehmet Yaşar Gülle İlköğretim Okulu335267711.04.2019/25.04.201911:15-13-00
Kardeşler Ortaokulu320111911.04.2019/25.04.201913:20-15:40
10.BÖLGE (ODUNPAZARI)(Sultandere)
Hacı Feride Koruyucu İlkokulu218141412.04.2019/26.04.20199:30-10:50
Metin Sönmez İlkokulu218025112.04.2019/26.04.201911:00-12:30
Hızırbey İmamhatip Ortaokulu230 01 4012.04.2019/26.04.201913:00-16:30


Sesli Kİtap
E-Kitap

HavaDurumu-BugünHavaDurumu-YarınHavaDurumu-3.GünHavaDurumu-4.Gün
 


Facebook -  Twitter'da Biz

Mesai Gün ve Saatleri
 
 
 
 Pazartesi - Cuma:08:30/20:00
 Cumartesi:10:00/20:00
 
İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 66 kez gösterilmiştir.